Konsept ve tasarımın, fonksiyonla birleştiği noktada uygulama süreci hayati önem taşır. Pia Concept, yaşam alanlarına tecrübesiyle hayat verir.

Ofis

İş hayatını kolaylaştıran en önemli etken fiziksel çevrenin yapılan işle uyum içinde olmasıdır. Ortamdaki en küçük objenin bile motivasyondaki yeri  önemlidir.  Pia, iş yerinizin hacmini, verimlil ve rahat bir çalışma  ortamı olarak değerlendirir.

Otel

Tam anlamıyla bir misafir ağırlama kültürü olan otelcilik ve gastronomi, konuklarına sunduğu ambiansla hafızalarda kalır.  Pia, konfor hafızasına yeni değerler sunar.

Cafe

İç mekana ruhunu veren, form ve renklerin anlamlı bir  bütünlüğüdür.  Pia, hoşça vakit geçirme kültürünü dekorasyonla buluşturur.

Daire

İnsanın iç huzuru, kişisel yaşam alanıyla doğrudan ilişkilidir.

Pia, modern mimari kültürünü yaşanan konfora dönüştürür.

Okul

Pia, her projesinde müşteri memnuniyetine odaklanır. Mimari disiplinle bütünleşik özgün tasarımlarını titiz uygulamasıyla birleştirerek, ferah ve çağdaş ortamlar oluşturur.

Hastane

Değişen talepler ve gelişen teknolojiyle müşterilerine en hızlı şekilde çözüm sunan Pia Concept, modern çağın gelişmelerini tüm işlerine yansıtmaktadır.

YENİ BAŞLANAN PROJELER

ÇEKMEKÖY OTEL & SPA & SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

İstanbul ' da faaliyet gösterecek olan 190 odalı spor kompleksi ve otel projesinin  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmalarına başlanmıştır...

DEVAM EDEN PROJELER

ÇEKMEKÖY OTEL & SPA & SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

İstanbul ' da faaliyet gösterecek olan 190 odalı spor kompleksi ve otel projesinin  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları devam etmektedir...

İLETİŞİM

MERKEZ _ PİA CONCEPT

 

Zümrütevler Mh. Zambaklar Sk. No:30 / A

Maltepe - İstanbul

Tel.:  +90 216 442 66 58 (Pbx)

Fax:  +90 216 427 55 54

BODRUM _ YALIKAVAK VİLLALARI

Bodrum Yalıkavak'da villaların iç mimari projelendirme & uygulama çalışmalarına başlanmıştır...

BODRUM _ YALIKAVAK VİLLALARI

Bodrum Yalıkavak'da villaların iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları devam etmektedir...

FABRİKA _ PİARMO AHŞAP

 

Zümrütevler Mh. Zambaklar Sk. No:30 / A

Maltepe - İstanbul

Tel:   +90 216 442 66 58 (Pbx)

Fax:  +90 216 427 55 54

EV _ VİLLA _ OFİS PROJELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Sosyal Simge

Seçkin Müşterilerimizin birçok evleri, iş yerleri , villaları vb... işlerinin iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir...