top of page

Konsept ve tasarımın, fonksiyonla birleştiği noktada uygulama süreci hayati önem taşır. Pia Concept, yaşam alanlarına tecrübesiyle hayat verir.

Ofis

İş hayatını kolaylaştıran en önemli etken fiziksel çevrenin yapılan işle uyum içinde olmasıdır. Ortamdaki en küçük objenin bile motivasyondaki yeri  önemlidir.  Pia, iş yerinizin hacmini, verimlil ve rahat bir çalışma  ortamı olarak değerlendirir.

Otel

Tam anlamıyla bir misafir ağırlama kültürü olan otelcilik ve gastronomi, konuklarına sunduğu ambiansla hafızalarda kalır.  Pia, konfor hafızasına yeni değerler sunar.

Cafe

İç mekana ruhunu veren, form ve renklerin anlamlı bir  bütünlüğüdür.  Pia, hoşça vakit geçirme kültürünü dekorasyonla buluşturur.

Daire

İnsanın iç huzuru, kişisel yaşam alanıyla doğrudan ilişkilidir.

Pia, modern mimari kültürünü yaşanan konfora dönüştürür.

Okul

Pia, her projesinde müşteri memnuniyetine odaklanır. Mimari disiplinle bütünleşik özgün tasarımlarını titiz uygulamasıyla birleştirerek, ferah ve çağdaş ortamlar oluşturur.

Hastane

Değişen talepler ve gelişen teknolojiyle müşterilerine en hızlı şekilde çözüm sunan Pia Concept, modern çağın gelişmelerini tüm işlerine yansıtmaktadır.

bottom of page