İÇ MEKANLAR; YAŞAMIMIZIN BÜYÜK BÖLÜMÜNE EŞLİK EDEN YERLER...

 

Çalışma alanımız, müşterimizin kimliği ve ihtiyaçlarıdır.

 

Her projede müşterimizin ve mekanında ağırlayacağı konukların memnuniyetinden sorumlu olduğumuzu düşünerek işe başlarız.

 

Ticari kaygılar taşımadan, karşılıklı iletişime dayalı bir süreçle, projeye değer kazandırmaya ve memnuniyet verici sonuçlar elde etmeye odaklanırız.

 

2011yılında,kurulduğumuz günden bu yana iç mimari projelendirme ve uygulama alanlarında gösterdiğimiz büyüme performansının temel motivasyonu bu bakış açımızdır.

 

 

Görsev Çal

İç Mimar /  A.İşl.Endüstri Mühendisi

 

 

 

Pia Concept, yurt içi ve yurt dışında 10 yılın üzerinde,  projelendirme, üretim ve uygulama alanlarında edindiği mühendislik & mimarlık birikimleri sonucunda Görsev Çal tarafından kurulmuş, “özel-seri üretim” çözümleri geliştiren yenilikçi bir konsepttir. 

 

Üretim alanları ile tasarım süreçleri arasında kaliteye ve ekonomiye dayalı güçlü bağlar oluşturur. 

 

2013 yılında, kendi bünyesine 2500 m2 kapalı alanı olan tam teşekküllü bir mobilya üretim fabrikası dahil ederek, üretimini de bünyesinde bulunduran tek mimarlık firması haline gelmiştir.

 

Pia Concept ailesi, kullanım deneyimini önemseyen ekibi ve kaliteye önem veren üretici firma ortakları ile çok sayıda nitelikli ve prestijli projeye imza atmış; sürdürmekte olduğu ve gelecekteki projelerin teminatı olmaya devam edecektir.

 

 

YENİ BAŞLANAN PROJELER

ÇEKMEKÖY OTEL & SPA & SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

DEVAM EDEN PROJELER

ÇEKMEKÖY OTEL & SPA & SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

İstanbul ' da faaliyet gösterecek olan 190 odalı spor kompleksi ve otel projesinin  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmalarına başlanmıştır...

İstanbul ' da faaliyet gösterecek olan 190 odalı spor kompleksi ve otel projesinin  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları devam etmektedir...

İLETİŞİM

MERKEZ _ PİA CONCEPT

 

Zümrütevler Mh. Zambaklar Sk. No:30 / A

Maltepe - İstanbul

Tel.:  +90 216 442 66 58 (Pbx)

Fax:  +90 216 427 55 54

FABRİKA _ PİARMO AHŞAP

 

Zümrütevler Mh. Zambaklar Sk. No:30 / A

Maltepe - İstanbul

Tel:   +90 216 442 66 58 (Pbx)

Fax:  +90 216 427 55 54

EV _ VİLLA _ OFİS PROJELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Sosyal Simge

Seçkin Müşterilerimizin birçok evleri, iş yerleri , villaları vb... işlerinin iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir...