BODRUM VİLLALAR _ Yalıkavak / Bodrum

Yalıkavak ' da  bulunan villanın  renovasyon projesi...

Ekim 2020...

JP MORGAN MERKEZ BİNASI _ Levent / İstanbul

İstanbul Levent'de hizmet veren JP MORGAN Merkez ofisinin iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları büyük bir başarı ile teslim edilmiştir... Mart 2020...

ÖZEL DAİRE PROJESİ _Ataşehir / İstanbul

Ataşehir ' de şahısa ait bir evin,  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları teslim edilmiştir... Ocak  2020...

SELİMPAŞA KONAĞI TARİHİ BUTİK OTEL_Sultanahmet / İstanbul

İstanbul Sultanahmet ' de  faaliyet gösterecek butik otelin odalar iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları teslim edilmiştir... Aralık 2019 ... Genel Mekan çalışmaları devam etmektedir... 

EMAAR OFİS BİNALARI ORTAK ALANLAR _Göztepe / İstanbul

EMAAR Göztepe ofis binalarının ortak alanlar,  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları teslim edilmiştir... Aralık 2019

SIEMENS YERLEŞKESİ YEMEKHANE FAZI_Kartal / İstanbul

İstanbul Kartal ' da faaliyet gösteren, SIEMENS Yerleşkesi'nin,  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları başarı ve beğeni ile teslim edilmiştir... Eylül 2019...

BİLGİ KOLEJİ ANA SINIFLARI _Ataşehir / İstanbul

Bilgi Kolejleri'nin anasınıfları,  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları teslim edilmiştir... Ağustos 2019

AKÇANSA GENEL MERKEZ_Ataşehir  / İstanbul

İstanbul Ataşehir ' de hizmete açılmış olan AkçanSa Genel Merkezi Ofisi' nin, iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları teslim edilmiştir... Nisan 2019...

1/12
AMAZON E-TİCARET GENEL MERKEZİ _Levent / İstanbul

İstanbul Levent'te faaliyete başlayan Amazon.com E-Ticaret Genel Merkezi'nin iç mimari proje & uygulama çalışmaları teslim edilmiştir... Eylül 2018

BAYER TÜRK KİMYA GENEL MERKEZ 1.ETAP / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de hizmete açılmış olan Bayer Türk Kimya Genel Merkezi 1.Etap iç mimari proje ve uygulama çalışmaları teslim edilmiştir.. Haziran 2018

BEYOĞLU SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ _Kasımpaşa / İstanbul

İstanbul Kasımpaşa'da hizmete açılmış olan Beyoğlu Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin iç mimari proje ve uygulama çalışmaları teslim edilmiştir.. Haziran 2018

ANATOLIUM MARMARA AVM 1.ETAP / İstanbul

İstanbul Kartal'da hizmete açılmış olan Anatolium Marmara Avm 1.Etap iç mimari projelendirme ve uygulama çalışmaları sonlandırılarak teslim edilmiştir...Mayıs 2018.

BİLGİ KOLEJİ 1.ETAP_Ataşehir / İstanbul

İstanbul Ataşehir'de hizmete açılmış olan Bilgi Kolejinin iç mimari proje ve uygulama çalışmalarının 1.Etap lobi kısmı teslim edilmiştir... Derslik ve İdari Kısımlar Devam Etmektedir .. Mayıs 2018

HİLTON OTEL_Bakırköy / İstanbul

İstanbul Bakırköyde hizmete açılmış olan Hilton Otel iç mimari projelendirme ve uygulama çalışmaları sonlandırılarak teslim edilmiştir...Nisan 2018.

FULYA TERAS OFİS_Fulya / İstanbul

İstanbul Fulya'da hizmete açılmış olan Estetik Cerrahi Ofisinin iç mimari proje ve uygulama çalışmalarını sonlandırılarak teslim edilmiştir... Aralık 2017

RECEP T. ERDOĞAN İMAMHATİP LİSESİ_Balat / İstanbul

Astay Yatırım tarafından yapılan RTE İMAMHATİP LİSESİ'nin iç mimari projelendirme ve uygulama çalışmaları sonlandırılarak teslim edilmiştir...Ağustos 2017.

PUMA MERKEZ OFİS_Levent / İstanbul

İstanbul Levent Nida Kule'de faaliyete başlayan PUMA Merkez ofisinin, iç mimari tasarım ve uygulama çalışmaları başarı ile sonlandırılarak teslim edilmiştir... Ağustos 2017.

BORSA İSTANBUL BİNASI_Yenibosna / İstanbul

İstanbul Yenibosna'da faaliyete başlayan BORSA İSTANBUL binasının iç mimari projelendirme ve uygulama çalışmaları sonlandırılarak teslim edilmiştir...Aralık 2016.

1/10
D-ZONE OFİS_Bağdat Cad. / İstanbul

Bağdat caddesinde faaliyete başlayan D-ZONE proje ofisinin, mimari tasarım ve uygulama çalışmaları başarı ile sonlandırılarak teslim edilmiştir... Kasım 2016.

BÜNYAMİN ÇELİKTEN VİLLASI_Çekmeköy/ İstanbul

İstanbul Çekmeköy'de bulunan villanın iç mimari projelendirme ve uygulama çalışmaları sonlandırılarak teslim edilmiştir... Ekim 2016.

1/17
1/10
FREESTEELDESIGN FABRİKA BİNASI_Dilovası/Gebze

Kocaeli Dilovası Sanayi Sitesinde faaliyete başlayan fabrikanın mimari tasarım ve uygulama çalışmaları başarı ile sonlandırılarak teslim edilmiştir... Eylül 2016.

LOFT YATIRIM / AROKS BİLİŞİM_Ataşehir / İstanbul

Paladium Tower'da 1500 m2 lik  alana sahip ofisin, iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları tamamlanmıştır...  Ocak 2016.

1/9
ÜLKER FABRİKA BİNASI_Tiran / Arnavutluk

Arnavutluk_Tiran'da faaliyete başlayan ÜLKER Fabrika Binasının iç mimari & uygulama çalışmaları tamamlanarak teslim edilmiştir... Aralık 2015.

SHERATON OTEL_Maslak / İstanbul

İstanbul Maslak ' da  faaliyet gösteren otelin,  genel mekanlar,  projelendirme & uygulama çalışmaları tamamlanarak teslim edilmiştir... Eylül 2015.

KAZAKİSTAN VİLLA PROJESİ_Astana / Kazakistan

Kazakistan - Astana'da inşaa edilecek olan villanın iç mimari projelendirme çalışmaları tamamlanarak teslim edilmiştir... Eylül 2015.

YALIKAVAK VİLLALAR_Bodrum

Bodrum Yalıkavak ' da, 2 adet ikiz villanın projelendirme ve uygulama çalışmaları tamamlanarak teslim edilmiştir... Haziran 2015

VODAFONE OP. MERKEZİ_diem müh. - Maltepe

İstanbul Küçükyalı'da faaliyete başlayan VODAFONE OPERASYON MERKEZİ binasının, iç mimari uygulama projesi tamamlanarak teslim edilmiştir... Ağustos 2014.

BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ - Kadıköy

Bilişim Eğitim Merkezi'nin; İstanbul, Kadıköy'de toplamda 3500 m2 lik alanda faaliyete başlayan Genel Merkez binasının, iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları tamamlanarak teslim edilmiştir... Ağustos 2014.

PLEON SPORTIVO_EMAY İNŞAAT - Maltepe

Emay İnşaat bünyesinde, İstanbul Maltepe'de 4500 m2 lik alanda faaliyete başlayan, PLEON SPORTIVO Sports Clup projesinin iç mimari & uygulama çalışmaları tamamlanarak, teslim edilmiştir... Mayıs 2014.

 

BRANDIUM ATAŞEHİR_EMAY İNŞAAT - Ataşehir

İstanbul Ataşehir'de bulunan BRANDIUM AVM & YAŞAM MERKEZİ'nin, R4 blok toplantı yönetim katı, iç mimari proje & uygulama çalışmalarının 1. etap işleri tamalanarak teslim edilmiştir...

SİPAHİ SAĞLIK MERKEZİ - Ataşehir

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde faaliyete başlayan SİPAHİ SAĞLIK MERKEZİ ' nin iç mimari & uygulama çalışmaları tamamlanarak, teslim edilmiştir...

KARATGÜÇ FABRİKA & YÖNETİM BİNASI - Gebze

Gebze TOSB Taysad Org. San. Bölgesinde bulunan Karatgüç ( Groupauto ) Fabrika & Yönetim binasının iç mimari & uygulama çalışmalarının zemin ve 1. kat mahalleri tamamlanarak teslim edilmiştir...

Diğer mahallerin çalışmaları devam etmektedir...

DOĞA KOLEJİ - Ataşehir

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde faaliyete başlayan DOĞA KOLEJİ ' nin iç mimari & uygulama çalışmaları tamamlanarak, teslim edilmiştir...

DOĞA KOLEJİ - Sancaktepe

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde faaliyete başlayan DOĞA KOLEJİ ' nin iç mimari & uygulama çalışmaları tamamlanarak, teslim edilmiştir...

İSTANBUL DORA OTEL

Pia-Concept, İstanbul Taksim'de faaliyet gösterecek olan İSTANBUL DORA OTEL'in, iç mimari & uygulama çalışmalarını başarı ile tamamlayıp, Temmuz 2013 tarihinde teslim etmiştir...

GÜL-AVRASYA ECZA FABRİKA & YÖNETİM BİNASI

İstanbul Haramidere'de 15000 m2 kapalı alanda ilaç üretimi, depolama ve dağıtımı alanlarında faaliyet gösteren firmanın, iç mimari projelendirme ve uygulama çalışmaları Kasım 2012 tarihide tamamlanmıştır.  

1/1

Dumankaya Atletic-o Trend, İstanbul Kurtköy' de 3.500 mt2 alanda faaliyet gösteren bir spor kompleksidir. Pia Concept, projenin iç tasarım ve uygulama çalışmalarını Aralık 2012'de tamamlamıştır. 

​​​​ATLETIC-O TREND SPORTS CLUB

SAİT KOÇ YÖNETİM BİNASI

Data Teknik Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koç'un, Astoria Residence da bulunan yönetim ofisi iç mimari uygulama çalışmaları tamamlanmıştır. 

BİLGİLİ HOLDİNG

İstanbul Beşiktaş'ta faaliyet gösteren,  Bilgili Holding yönetim binası iç mimari uygulama çalışmaları tamamlanmıştır.

HİLTON OTEL - İstanbul

İstanbul Taksim'de faaliyete başlayan Hilton Otel'in mobilya uygulama çalışmaları yapılmıştır.

B&T YENİSAHRA

İstanbul Yenisahra'da bulunan B&T Design  mağazasının iç mimari uygulama çalışmaları tamamlanmıştır. Ayrıca firmanın tasarım ürünlerinin AR-GE ve endüstriyel üretim çalışmaları yapılmıştır.

AĞAOĞLU MY CLUB - İstanbul

İstanbul Ataşehir'de faaliyete gösteren kompleksin,  mobilya ve uygulama çalışmaları yapılmıştır.

MICROSOFT - YÖNETİM BİNALARI

Microsoft İstanbul ve Microsoft Ankara ofisleri, iç mimari uygulama çalışmaları tamamlanmıştır.

LYKYA GOLF RESORT HOTEL

Antalya ili Manavgat ilçesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı tatil köyünün bütün hareketli mobilyaları üretim ve uygulama çalışmaları tamamlanmıştır.

DÜNYA KOLEJİ - İstanbul

İstanbul Çekmeköy'de faal olan okulun, sınıf ve genel mekanlar renovasyon projesi ve uygulama çalışmalarının bir kısmı tamamlanmış olup, uygulama çalışmaları devam etmektedir.

DEMİRLİ İNŞAAT YÖNETİM OFİSİ

İstanbul Kartal'da bulunan Demirli İnşaat yönetim ve şantiye ofislerinin, iç mimari projelendirme ve uygulama çalışmaları tamamlanmış olup, yeni şantiye ofisleri proje çalışmaları devam etmektedir. 

CAFE & RESTAURANT

İç mekana ruhunu veren, form ve renklerin anlamlı bir  bütünlüğüdür.  Pia, hoşça vakit geçirme kültürünü dekorasyonla buluşturur.

OTEL PROJELERİ

Tam anlamıyla bir misafir ağırlama kültürü olan otelcilik ve gastronomi, konuklarına sunduğu ambiansla hafızalarda kalır.  Pia, konfor hafızasına yeni değerler sunar.

Pia, her projesinde müşteri memnuniyetine odaklanır. Mimari disiplinle bütünleşik özgün tasarımlarını titiz uygulamasıyla birleştirerek, ferah ve çağdaş ortamlar oluşturur.

AVM PROJELERİ

ÖRNEK DAİRE PROJELERİ

İnsanın iç huzuru, kişisel yaşam alanıyla doğrudan ilişkilidir.
Pia, modern mimari kültürünü yaşanan konfora dönüştürür.

Değişen talepler ve gelişen teknolojiyle müşterilerine en hızlı şekilde çözüm sunan Pia Concept, modern çağın gelişmelerini tüm işlerine yansıtmaktadır.

HASTANE PROJELERİ

SEÇİLMİŞ PROJELER

YENİ BAŞLANAN PROJELER

ÇEKMEKÖY OTEL & SPA & SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

DEVAM EDEN PROJELER

ÇEKMEKÖY OTEL & SPA & SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

İstanbul ' da faaliyet gösterecek olan 190 odalı spor kompleksi ve otel projesinin  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmalarına başlanmıştır...

İstanbul ' da faaliyet gösterecek olan 190 odalı spor kompleksi ve otel projesinin  iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları devam etmektedir...

İLETİŞİM

MERKEZ _ PİA CONCEPT

 

Zümrütevler Mh. Zambaklar Sk. No:30 / A

Maltepe - İstanbul

Tel.:  +90 216 442 66 58 (Pbx)

Fax:  +90 216 427 55 54

FABRİKA _ PİARMO AHŞAP

 

Zümrütevler Mh. Zambaklar Sk. No:30 / A

Maltepe - İstanbul

Tel:   +90 216 442 66 58 (Pbx)

Fax:  +90 216 427 55 54

EV _ VİLLA _ OFİS PROJELERİ
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Sosyal Simge

Seçkin Müşterilerimizin birçok evleri, iş yerleri , villaları vb... işlerinin iç mimari projelendirme & uygulama çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir...

PLEON_18.jpg